Web Sitemize Hoşgeldiniz...

Benk Hukuk Bürosu 2004 yılında Av. Savaş Benk tarafından Kadıköy, İstanbul’da kurulmuştur. 2007 yılında Av. Itır Ülkü Benk büromuza dahil olmuştur. Şu anda büromuz faaliyetini Levent, İstanbul’da sürdürmektedir.

Genç ve dinamik bir yapısı olan büromuzun temel hedefi müvekkillerinin en uygun çözüme, en verimli şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Bu amaçla büromuzda mevzuat değişiklikleri gün be gün takip edilmekte, mesleki eğitime ve insan ilişkilerine önem verilmektedir. Benk Hukuk Bürosu hukukun pek çok alanında çalışmaktadır.

Bu alanların başında gayrimenkul ve inşaat hukuku ile imar mevzuatı gelmektedir. Benk Hukuk Bürosu tarafından, vekili olduğu inşaat şirketlerine gerek inşaat öncesi arsa payı karşılığı inşaat sözleşmelerinin  hazırlanması gerekse inşaat sırasında ihtiyaç duyduğu her türlü sözleşmenin  hazırlanması, inşaatın tamamlanması, yönetimin oluşturulması, iskanın alınması, kat mülkiyetine geçiş aşamalarında hukuki yardım verilmektedir. Büromuz İstanbul da faaliyet gösteren önemli inşaat şirketlerine ve önde gelen projelerde arsa sahiplerine danışmanlık yapmaktadır.Uzmanlaştığımız diğer alanları ‘Faaliyet Alanlarımız’ bölümümde bulabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu sitede bulunan her türlü bilgi yazı ve açıklamalar bilgilendirme amaçlı olup reklam amacı taşımaz. Bu nedenle haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır. Ziyaretçiler ve müvekkillerin sitede yayında olan bilgiler nedeniyle zarara uğradıkları iddiası bakımından hukuk büromuz her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Sitede yayınlanan yazı ve makalelerden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Yol Tarifi